reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Beta HCG

Kkarolina32

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Listopad 2023
Postów
26
Witam. W załączniku przesyłam wyniki Beta HCG. Stosunek z którego ewentualnie mogłoby dojść do zapłodnienie odbył się 2 tygodnie temu. Natomiast zastanawia mnie wynik 3,14, normy dla kobiet niebędących w ciąży to <=1. Rozumiem, że w ciąży nie jestem, ale dlaczego wynik jest większy niz 1? Czy ewentualnie jest jakaś szansa że Beta wzrośnie?
 

Załączniki

  • IMG_6668.jpeg
    IMG_6668.jpeg
    58,1 KB · Wyświetleń: 431
reklama
Również uważam, że mogłaś wyłapać naprawdę mega wczesna ciążę. Czegoś takiego to chyba jeszcze nie widziałam tu na forum. 😁 Powtórz koniecznie np za 48h i zobacz, jaki będzie wynik. Trzymam mocno kciuki!
 
Witam. W załączniku przesyłam wyniki Beta HCG. Stosunek z którego ewentualnie mogłoby dojść do zapłodnienie odbył się 2 tygodnie temu. Natomiast zastanawia mnie wynik 3,14, normy dla kobiet niebędących w ciąży to <=1. Rozumiem, że w ciąży nie jestem, ale dlaczego wynik jest większy niz 1? Czy ewentualnie jest jakaś szansa że Beta wzrośnie?
EDIT: robilam jeszcze badanie proga, wynik 12.5
 
Dziewczyny! Czy wy też widzicie że coś tutaj majaczy? Zrobiłam już ich chyba setki i ta kreska jeszcze nigdy nie była tak widoczna. przed rozebraniem też ją widziałam, ale myślałam że to tylko cień.
 

Załączniki

  • IMG_6673.jpeg
    IMG_6673.jpeg
    444,1 KB · Wyświetleń: 112
Dziewczyny! Czy wy też widzicie że coś tutaj majaczy? Zrobiłam już ich chyba setki i ta kreska jeszcze nigdy nie była tak widoczna. przed rozebraniem też ją widziałam, ale myślałam że to tylko cień.
Zrobiłaś betę, po co się katować teraz testami?
 
A dlaczego od razu katować? Może autorka chciała po prostu kreskę zobaczyć. Poza tym skoro kreska się pojawiła, to jest szansa, że beta wzrosła i już szybciej może mieć tę wiedzę, niż dopiero jutro, po kolejnej becie.
@Kkarolina32 trzymam kciuki i czekamy na aktualizację🙂
 
reklama
Jeżeli stosunek był 2 tygodnie temu to beta jest strasznie niska. Może świadczyć to o ciąży biochemicznej. A kiedy miałaś termin miesiączki?
 
Do góry