reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym dpo pozytywny test? 🍀

Dołączył(a)
11 Maj 2024
Postów
4
Hej, w którym dpo lub ile dni przed okresem zobaczyłyście I I na teście? 😊 Możecie też podzielić się tym ile się staralyscie i co według was sprawiło, że udało się w danym cyklu oraz czy czulyscie się "inaczej" 🍀
 
reklama
Hej :)
W tym cyklu w 12dpo (nie byłam na monitoringu, były testy owu plus temp) po południu pokazały się II kreski (rano I). To będzie moja 5 ciąża (mam 3ke dzieci) i pierwszy raz tak późno coś wyszło 🙈. We wcześniejszych ciążach 9/10 dpo już było widać I beta pozytywna. Nie wiem czy coś miało wpływ, biorę trochę tych suplemtow ale mam 38 lat.
Póki co nie czuję się inaczej, okres planowo powinien przyjść za 2 dni. Jedyne zdarzenie które dało mi do myślenia to wczorajszy poranny ból jajnika i różowe plamienie po nim, na początku myślałam że to okres szybciej dostane ale zastanawiało mnie to że temp nie spadła-a zawsze tak było w dniu @.
 
Pierwsza ciąża: 8/9 dpo po roku starań i ciąży biochemicznej
Druga w pierwszym możliwym cyklu. Test pozytywny też jakoś w okolicy 9/10 dpo.
Nie czułam sie inaczej.
 
Hej, w którym dpo lub ile dni przed okresem zobaczyłyście I I na teście? 😊 Możecie też podzielić się tym ile się staralyscie i co według was sprawiło, że udało się w danym cyklu oraz czy czulyscie się "inaczej" 🍀

7 dpo, 8 dni przed planowana data miesiączki
 
Hej, w którym dpo lub ile dni przed okresem zobaczyłyście I I na teście? 😊 Możecie też podzielić się tym ile się staralyscie i co według was sprawiło, że udało się w danym cyklu oraz czy czulyscie się "inaczej" 🍀
U mnie w 8-9 dpo w każdej z ciąż. Teraz jestem w 4 i czułam, że coś jest na rzeczy, bo miałam strasznie wrażliwe piersi pod prysznicem 😉
Poza tymi ciążami, w jednej biochemicznej pozytywny test wyszedł później, jakoś 11/12 dpo. I kreska nie bardzo ciemniała.
 
Hej, w którym dpo lub ile dni przed okresem zobaczyłyście I I na teście? 😊 Możecie też podzielić się tym ile się staralyscie i co według was sprawiło, że udało się w danym cyklu oraz czy czulyscie się "inaczej" 🍀
Dwie ciąże straciłam. Przy trzeciej miałam brać heparyne od pozytywnego testu, więc zaczęłam robić testy dość wcześnie. Cień cienia wyszedł mi chyba 6 dni przed spodziewana miesiączka. Tego samego dnia zrobiłam betę, powtórzyłam ja po 48 godz i był widoczny wzrost.
Jeśli liczyc stracone ciąże to o dziecko staraliśmy się rok i 3 miesiące

Prawdę mówiąc cykl, który zaskoczył spisywałam na straty. Mąż był wtedy po chorobie i stwierdził, że nie ma siły, ale jeśli mi zależy to "mogę wziąć sprawy w swoje ręce" - nie spodziewałam się, że zakończy się to sukcesem 🙂
 
reklama
Do góry