reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do zdjęć naszych maluszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mnie wszystko jedno
Sylwia jaaaki słodziak z Kamilka
Oliga twój synek drobniutki jest chyba?
Anisen fajnie że już diabełek wypedzony ;-)
s035.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
uwielbiam zdjęcia wrześniowych maluchów :)) cudne są te małe istotki.

echh tylko nie iwem czy osobny wątek z komentarzami to dobry pomysł. W każdym razie na lutówkach miałyśmy razem i komentarze i zdjęcia i jakoś lepiej mi sie pisało ;) ale moze ja jestem przyzwyczajona do tego.

ja tez zwlaszcza teraz komentarze powinny byc pod zdjęciami, a nie w innym wątku, bo jakoś tak dziwnie jest
 
też myślę, że na jednym wątku (zdjęcia + komentarze) byłoby wygodniej, bo tak skakać z jednego tematu na drugi to można sie pogubić co komu odpisać.
 
A mnie też wszystko jedno ;-)
Tofilesia uuuuwielbiam stópki, są takie Kochane :-):tak: (zawsze całuję przy przebieraniu) Leoś prześliczny! Stópki boskie!

magda ale rewelacyjne minki :-D A jakie zarąbiste body! Też takie chcemy ;-)
 
uwielbiam zdjęcia wrześniowych maluchów :)) cudne są te małe istotki.

echh tylko nie iwem czy osobny wątek z komentarzami to dobry pomysł. W każdym razie na lutówkach miałyśmy razem i komentarze i zdjęcia i jakoś lepiej mi sie pisało ;) ale moze ja jestem przyzwyczajona do tego.

dziewczyny przypominam że było głosowanie jak to ma byc i większość uznała że tak lepiej. A opcji było kilka z tego co pamiętam:) eh te (zmienne) kobiety :-D

mi też się wydaje że lepiej jak jest razem, bo tak skakać to się mało komu chce ipisac komentarz i przez to mało jakoś tu komentarzy do zdjęć. ale tomojeprywatne zdanie, ja większość jednakk będzie teraz wolała wszyskto razem to możemu przecież to zmienić i już.
 
Asia bo to dopiero teraz w użytkowaniu wyszło, że chyba wygodniej te wątki połączyć:-)
wrześniowa, ja też przy przebieraniu wycałowuje stópki. Przyznam nieskromnie, że często paluszki lądują w mojej buzi :zawstydzona/y:
 
Sądzę, że tak faktycznie było by wygodniej - jak mam tu wskakiwać i dorzucać komenty to szczerze powiedziawszy rzadko mi się chce ;);P
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry