reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Cześć dziewczyny, czy ten test wygląda na pozytywny czy już mi się we wzrok wybudowała kreska od patrzenia na te wszystkie testy? 😅 Wczoraj wyglądał chyba tak samo, więc nie ciemnieje jeszcze 🫤 dziś 32 dc, owulacja była w 22 albo 23dc, cykle mam różnie, 35-40 dni (pcos), ostatnio 35dni. Robić betę czy może lepiej poczekać jeszcze trochę?
PXL_20240506_050914858~2.jpg
 
Cześć dziewczyny, czy ten test wygląda na pozytywny czy już mi się we wzrok wybudowała kreska od patrzenia na te wszystkie testy? 😅 Wczoraj wyglądał chyba tak samo, więc nie ciemnieje jeszcze 🫤 dziś 32 dc, owulacja była w 22 albo 23dc, cykle mam różnie, 35-40 dni (pcos), ostatnio 35dni. Robić betę czy może lepiej poczekać jeszcze trochę?
Zobacz załącznik 1631946
ja tam widzę druga kreskę. Rób betę koniecznie 😁
 
Cześć dziewczyny, czy ten test wygląda na pozytywny czy już mi się we wzrok wybudowała kreska od patrzenia na te wszystkie testy? 😅 Wczoraj wyglądał chyba tak samo, więc nie ciemnieje jeszcze 🫤 dziś 32 dc, owulacja była w 22 albo 23dc, cykle mam różnie, 35-40 dni (pcos), ostatnio 35dni. Robić betę czy może lepiej poczekać jeszcze trochę?
Widzę delikatną różową kreskę :) Rób betę.
 
reklama
Dobra, beta zrobiona, wyniki będą pewnie wieczorem dopiero. Z jednej strony ciekawość zżera, a z drugiej dużo mniejszy stres niż przy pierwszej ciąży 🙃
 
Do góry