reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry

Ada2222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
210
Witajcie wszystkie mamy 🥰 nie przychodzę do Was po poradę itp ale z propozycją.
Pytanie szczególnie do rodziców którzy zmagają się z Atopowym Zapaleniem Skóry u swoich dzieci. Czy bylibyście zainteresowani kontem na Instagramie poświęconym właśnie AZS? Nasze polecajki, co się u nas sprawdza itp ?

My od roku próbujemy z tym jakoś walczyć, jest trudno a wiem że jest nas o wiele więcej! Dlatego pomyślałam o czym takim. Główny cel założenia takiego konta to polecenia produktów które mogą pomóc, wymiana opinii na te tematy i wasze spostrzeżenia co pomaga a co nie. A także zwykłe wsparcie siebie nawzajem w ciężkich dniach i nocach.

Dajcie znać w komentarzach czy bylibyście zainteresowani! ❣️
 
reklama
Chętnie obserwowałabym takie konto. Jestem producentką kosmetyków naturalnych i nie ma dnia żeby nie przyszła do mnie klientka która ma azs, albo jej dziecko ma, albo ktoś bliski w rodzinie. Mam czasami wrażenie że co druga osoba ma problemy ze skórą.
 
Witajcie wszystkie mamy 🥰 nie przychodzę do Was po poradę itp ale z propozycją.
Pytanie szczególnie do rodziców którzy zmagają się z Atopowym Zapaleniem Skóry u swoich dzieci. Czy bylibyście zainteresowani kontem na Instagramie poświęconym właśnie AZS? Nasze polecajki, co się u nas sprawdza itp ?

My od roku próbujemy z tym jakoś walczyć, jest trudno a wiem że jest nas o wiele więcej! Dlatego pomyślałam o czym takim. Główny cel założenia takiego konta to polecenia produktów które mogą pomóc, wymiana opinii na te tematy i wasze spostrzeżenia co pomaga a co nie. A także zwykłe wsparcie siebie nawzajem w ciężkich dniach i nocach.

Dajcie znać w komentarzach czy bylibyście zainteresowani! ❣️
My też mamy AZS, uważam że super pomysł 👍
 
Hej! A ja dzisiaj chciałabym Was zaprosić na moje konto na Instagramie ☺️ o czym jest ? Atopowe zapalenie skóry, polecajki, wspieranie siebie nawzajem ❤️ jeśli wy albo wasze dzieci również się z tym borykacie to serdecznie zapraszam ❤️ Link do: Login • Instagram
 
Do góry